gry planszowe
Akcesoria
Gry figurkowe i bitewne
Gry RPG pl
Gry RPG ang
Karcianki kolekcjonerskie
Dzieci
GRY PLANSZOWE
GRY PLANSZOWE
darmowe liczniki statystyki
POLECANE GRY PLANSZOWE
POLECANE GRY PLANSZOWE
Winner's Circle
Gra planszowa - gra sportowa Winner's Circle. Dzięki grze Winner's Circle macie okazję znaleźć się na torze wyścigów konnych, obstawiać gonitwy, emocjonować się przebiegiem wyścigów i na koniec zgarnąć pokaźną sumę lub odejść z kwitkiem. Sportowa rywalizacja połączona z hazardem najczystrzej postaci. Każda rozgrywka składa się z trzech wyścigów. W każdym z nich obstawiamy określone stawki na wybrane konie. Przebieg gonitwy polega na kolejnych rzutach specjalną kostką i poruszaniu wybranego wierzchowca o liczbę pól zależną od jego unikalnej charakterystyki i symbolu, który wypadł na kostce. Staramy się przy tym, by wierzchowiec, na którego postawiliśmy zajął jak najwyższą lokatę. W rozgrywce ważne jest obserwowanie poczynań rywali i przemyślane wykonywanie ruchów.
Snow Tails
Gra planszowa - gra sportowa Snow Tails. Wyścigi psich zaprzęgów. Witaj w śnieżnym świecie Koła Podbiegunowego, gdzie odważni maszerzy ścigają się ze sobą aby dowieść swych umiejętności i wytrzymałości. Akcja toczy się szybko a walka jest zaciekła. Być może nie wszystkim zaprzęgom uda się dotrzeć do mety. Psy Husky mają jeden cel - biec jak najszybciej! Trzymaj się swoich futrzaków, sań i wszystkiego, czego się możesz trzymać. Pamiętaj, nie musisz być Inuitą, by wygrać!
Kajko i Kokosz: Wielki Wyścig
Gra planszowa - gra sportowa Kajko i Kokosz: Wielki Wyścig. Masz do wyboru 6 postaci: Kajka, Kokosza, Mirmiła, Hegemona, Jagę oraz Łamignata. Rozwijaj umiejętności wybranej postaci, zbieraj przydatne podczas wyścigu przedmioty, a nieprzydatne podrzucaj swoim rywalom. Rozważnie wybieraj drogę, nie daj sie posiekać zbójcerzom i zdobądź najwięcej dukatów.
Futbol Ligretto
Gra planszowa - karciana, gra sportowa Futbol Ligretto. Niesamowicie szybkie tempo rozgrywki wymaga od graczy spostrzegawczości i refleksu. Gracze, podzieleni na dwie drużyny, starają się przeprowadzać błyskawiczne akcje poprzez wykładanie odpowiednich kart na boisko. Podczas, gdy jedna drużyna szybkimi podaniami konstruuje atak mający doprowadzić do zdobycia gola, gracze drużyny przeciwnej starają się odebrać piłkę przeciwnikom i rozpocząć skuteczny kontratak. Drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 5 bramek, wygrywa mecz.
PitchCar Mini
Gra planszowa - gra sportowa PitchCar Mini. Zbuduj swoją własną trasę, wybierz samochód... i pstryknij go! Musisz wybrać najlepszą trajektorię i tak pokierować swój bolid, aby znaleźć się przed konkurentami. Możesz w tym celu wykorzystywać bandy, ale uważaj - wypadniecię poza tor to dodatkowa kara. PitchCar Mini to współczesna wersja "kapsli", w której gracze ścigają się drewnianymi samochodzikami po torze złożonym z 16 części.
Formula D
Gra planszowa - gra sportowa Formula D. Formula D przeniesie was w gwałtowny świat Formuły 1. Nie straćcie kontroli nad silnikiem w przewężeniu, pokonajcie szykanę, siądźcie przeciwnikowi na ogonie, wykorzystajcie wytwarzany przez niego strumień powietrza, po czym zręcznie go wyprzedźcie… Kierowca Formuły 1 musi być gotów do podejmowania ryzyka i planowania z wyprzedzeniem – oczywiście jeśli chce znaleźć się na podium zwycięzców. Formuła D oznacza również przeniesienie nielegalnych wyścigów na ulice wielkich miast. Wszystko jest tu dozwolone: przerabiane samochody, dopalacze nitro, ślizgi na zakrętach, nieczyste zagrywki… Główne założenia gry zawsze pozostają takie same, lecz w grę wchodzą różne samochody, zasady i trasy.
PitchCar
Gra planszowa - gra sportowa PitchCar. PitchCar jest o 1/3 większy od PitchCara mini - większe tory, większe bolidy, większe emocje! Najpierw gracze budują trasę z dostępnych elementów - instrukcja podpowiada tu 11 możliwych rozwiązań, ale nie ma problemu aby wymyślić własny tor - dzięki modularnej budowie każdy wyścig może być inny. Następnie przeprowadzana jest runda kwalifikacyjna - gracze kolejno pokonują cały tor. Ten z nich, który okrąży całość przy użyciu najmniejszej liczby ruchów zdobywa pole position, czyli we właściwym wyścigu będzie startował z pierwszej pozycji. Kolejni gracze ustawiają się za nim i wyścig się rozpoczyna!
The World Cup Game
Gra planszowa - gra sportowa The World Cup Game. Piłka nożna. THE WORLD CUP GAME stanowi odzwierciedlenie fascynacji i ekscytacji, jakie towarzyszą turniejom mistrzostw świata w piłce nożnej. Czy po przebyciu tysięcy mil oceanu uda wam się poprowadzić jedną z europejskich drużyn do zwycięstwa w turnieju w Urugwaju w 1930 r.? Czy zdołacie powtórzy triumf Brazylii na Dalekim Wschodzie w 2002 r.? est to najśmielsza jak do tej pory próba zmierzenia się z tematem mistrzostw świata w piłce nożnej w grze planszowej. Można rozegrać pierwszy turniej, jaki miał miejsce w 1930 r., można też wziąć się za znacznie świeższy mundial z 2002 r.
Hurry' cup!
Gra planszowa - gra sportowa Hurry' cup! Jest rok 1925. Po raz pierwszy odbywa się prestiżowy wyścig Cannes – Monaco. Pojawili się kierowcy z całej Europy, ustawiając się na linii startu. Trasa złożona z wąskich i krętych dróg usiana jest niebezpieczeństwami i zapewnia, że wyścig nie będzie łatwy. Aby zapobiec wypadkom, organizatorzy zarządzili ograniczenie prędkości na gwałtownych zakrętach. Jako brawurowy kierowca jednego z najszybszych pojazdów w grze starasz się przejechać linię mety przed konkurentami, jako pierwszy zauważając i rzucając kostkę, która pozwala ci jechać do przodu, a także wykorzystując rozsądnie żetony "as w rękawie". Hurry’Cup jest samochodową grą wyścigową, w której 3-6 uczestników ściga się ze sobą na trasie w każdej rozgrywce wyglądającej inaczej – ustalają ją sami gracze. Refleks, zręczność oraz skłonność do ryzykownych decyzji są kluczowe, jeśli chce się stanąć na najwyższym miejscu podium. Choć trasę buduje się z żetonów, naprawdę można poczuć atmosferę wyścigu!
Ave Caesar
Gra planszowa - gra sportowa Ave Caesar. Akcja gry dzieje się w rzymskim Koloseum. Za pomocą kart uczestnicy przemieszczają rydwany po częściowo zmiennym torze. Sama trasa posiada zwężenia i ograniczenia dotyczące zmiany pasów ruchu, dzięki czemu wyścig staje się bardziej interesujący (w sposób zbliżony do gier Det/Clev czy Daytona). Gracze muszą pokonać trzy okrążenia, zaś zanim będą mogli skończyć (w pit stopie), mają obowiązek zatrzymać się, aby pozdrowić Cezara. Gra jest prosta, lecz jeśli zmarnujesz zbyt wiele ruchów jadąc dłuższą, zewnętrzną trasą po narożnikach, możesz nie wystarczyć ci czasu, aby skończyć wyścig. Później gra została przekształcona w Ausgebremst, do najważniejszych zmian zaliczała się modułowa plansza oraz możliwość wpływania na szczęście.
Formuła 1
Gra planszowa - gra sportowa Formuła 1. FORMUŁA 1 to gra, która pozwala przeżyć emocje, znane tylko kierowcom wyścigowym. Niepotrzebne prawo jazdy, ani nawet karta rowerowa. Wystarczy tylko przewidywać posunięcia innych graczy i rozsądnie regulować prędkość. Można jechać wolno, ale bezpiecznie, nie przejmując się uciekającymi konkurentami. Można szybko - ryzykując wypadnięcie z toru.
Flussfieber
Gra planszowa - gra sportowa Flussfieber. Dzielni drwale zbierają się nad rzeką na tradycyjny wyścig tratw. Za pomocą przebiegłych manewrów spróbują przechytrzyć przeciwników, by uzyskać jak największą przewagę w tym obfitującym w wydarzenia rzecznym rajdzie. W międzyczasie czeka ich mnóstwo przepychania się i blokowania, ponieważ w walce o pierwsze miejsce na mecie wszystkie środki są dozwolone. Flussfieber jest grą przeznaczoną zarówno do zabawy w gronie rodzinnym, jak i dla doświadczonych wyjadaczy. Dzięki prostym zasadom, polegającym na zagrywaniu kart i przemieszczaniu drwali, rozgrywka jest szybka i zabawna. Haczyk tkwi jednak w tym, że każdy z uczestników wciela się w 2 lub 3 drwali i posiada karty dla wszystkich z nich w jednej potasowanej stercie, trzeba więc rozpatrywać karty posiadane w ręku tak, by wystarczyły dla każdego z drwali. 6 dwustronnych plansz daje możliwość przeprowadzenia dwunastu różnych wyścigów rzeką, tak więc każda gra może być odmienna i ciekawa, pełna wyjatkowych elementów, takich jak zablokowane przesmyki i strumienie.
Powerboats
Gra planszowa - gra sportowa Powerboats. Wyścigi motorówek. Powerboats to prosta, podstępna i szybka gra. Każdy z uczestników wciela się w niej w rolę pilota ścigacza. Ściga się, przyspiesza lub zwalnia za pomocą kości 1-2-3 (3-ściennej). Należy odpowiednio manewrować prędkością i kierunkiem ruchu, aby jak najszybciej przepłynąć trasę. W stanowiących wyzwanie wyścigach może brać udział 2, 3, 4, 5, 6 lub nawet więcej uczestników. Im więcej graczy, tym ciekawszą rywalizację stanowi wyścig.
Kahmate
Gra planszowa - gra sportowa Kahmate. Fani rugby polubią tę grę dzięki jej prostym regułom i realistycznej atmosferze. Strategiczni geniusze również ją pokochają. Kahmaté odznacza się wysokim poziomem taktyki: należy wykonywać przemyślne posunięcia i odpowiednio wykorzystywać karty. Aby stać się najlepszym, należy grać w sposób taktyczny i dobrze obserwować boisko. Poza tym potrzebować będziecie jedynie umiejętności czytania oraz poczucia humoru.
Moto Grand Prix
Gra planszowa - gra sportowa Moto Grand Prix. MotoGrandPrix jest ekscytującą grą dla osób w dowolnym wieku. Posiada szybką, realistyczną, opartą na kościach mechanikę, pozwalającą na błyskawiczne rozgrywanie wyścigów liczących wiele okrążeń. Choć nauka zasad zajmuje jedynie kilka minut, doświadczeni gracze i miłośnicy wyścigów mogą dodawać reguły opcjonalne, aby nadać rozgrywce jeszcze więcej realizmu. Piękne, starannie wykonane modele MotoGrandPrix mogą wychylać się i wirować, zaś modułowe plansze pozwalają wykonywać szeroki zakres realistycznych torów.
Giro d'Italia
Gra planszowa - gra sportowa Giro d'Italia. wyścigi rowerowe, wyścigi kolarskie. Oficjalna, licencjonowana gra wyścigu Giro d'Italia. Decydujecie o rozmieszczeniu swoich kolarzy i o sposobie wykorzystywania przez nich energii. Czy najlepiej spiszecie się na prostych i w sprintach? Czy wjedziecie w pojedynkę na górski szczyt? A może okażecie się charyzmatycznymi i utalentowanymi liderami?
Blood Bowl
Gra planszowa - gra sportowa Blood Bowl. Blood Bowl to epicka rywalizacja pomiędzy dwiema drużynami zdecydowanie obłąkanych wojowników. Gracze przekazują piłkę, rzucają ją lub z nią biegną, starając się przedostać na przeciwległy kraniec boiska – do strefy końcowej.
Change Horses
Gra planszowa - gra sportowa Change Horses. Wyścigi konne. Oto gra, w której wygrywa ten, kto przybędzie jako ostatni! Wcielasz się tutaj w rolę właściciela jednego z koni i starasz się pomagać przeciwnikom, aby przekroczyli linię mety przed tobą. Change Horses jest wyścigiem taktycznym, w którym każda zagrywana przez ciebie karta może wpłynąć na wynik. Jeśli zaś sytuacja zaczyna wyglądać dla ciebie ponuro, zawsze możesz zmienić konie!
Leader 1
Gra planszowa - gra sportowa Leader 1. Na mecie wyścigu będzie mógł zwyciężyć tylko najlepszy strateg i najpokorniejszy, zdolny do ciężkiej pracy kolarz, który wejdzie dzięki temu w poczet największych zawodników wszech czasów. Wyścigi kolarskie, wyścigi rowerowe. Gra wyścigi rowerowe.
Formuła 1 DeLux
Gra planszowa - gra sportowa Formuła 1 DeLux. FORMUŁA 1 to gra, która pozwala przeżyć emocje, znane tylko kierowcom wyścigowym. Niepotrzebne prawo jazdy, ani nawet karta rowerowa. Wystarczy tylko przewidywać posunięcia innych graczy i rozsądnie regulować prędkość. Można jechać wolno, ale bezpiecznie, nie przejmując się uciekającymi konkurentami. Można szybko - ryzykując wypadnięcie z toru.
GRY PLANSZOWE